• Prima   /  Primăria   /  Întreprinderi municipale   /  Direcţia construcţii capitale

    Contactele Întreprinderii Municipale Direcţia Construcţii Capitale

    Nr.

    d/o

    Denumirea secţiilor

           Tel intern/birou       

    Telefon fix

     

    Aparatul direcției

    1

    Şef  al Direcţiei -Alexandru PANFILII

    102/102

    23-49-76

    2

    Șef adjunct -  Alexandru CAFTANAT

    204/204

    23-35-96

    3

    Director tehnic -  ROTARU Grigore

    103/103

    23-50-96    

    4

    Specialist serviciul personal - IVANOV Gheorghe

    111/111

    23-49-47

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Cancelaria

     

     

    1

    Şef cancelarie -Nina PANAGHIU

    101/101

    23-86-95

    2

    Specialist principal - Iachimciuc Svetlana

    112/109

    23-49-35

    3

    Specialist  suport  tehnic rețea  PC  

    - Baciu  Nicolae

    112/109

    23-49-35

     

     

     

     

     

    Secția finanțare și evidență contabilă

    1

    Contabil - şef - Gaja Iulia

    114/114

    21-03-14

    2

    Contabil - şef adj. -Iovu Iulia

    108/108

    23-49-34

    3

    Specialist principal -Crucean Veronica

    108/108

    23-49-34

    4

    Specialist principal - Ţurcan Silvia

    108/108

    23-49-34

     

     

     

    Secţia supraveghere tehnică

    1

    Specialist principal -Zumbrean Mihai

    205/205

    23-21-91

    2

    Specialist principal -Gromațchi Iurie

    205/205

    23-21-91

    3

    Specialist principal -Băţ Tudor

    205/205

    23-21-91

    4

    Specialist principal -Novicov Serghei

    209/207

    23-50-95

    5

    Specialist principal -Nazarciuc  Oleg

    209/207

    23-50-95

    6

    Specialist principal -Harabagiu Octavian

    207/207

    23-42-77

    7

     

     

     

     

     

     

     

    Secția transmiterea la balanţă și evidența obiectivelor nefinalizate

     

    1

    Şef grup -     GORE Constantin

    203/203

    23-55-75

    2

    Specialist principal -CRAIJDAN Mihai

    204/204

    23-35-96

    3

    Specialist principal -CORJ Anatol

    204/204

    23-35-96

    4

    Specialist principal -ALEXEEVA Nadejda

    204/204

    23-35-96

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Secţia proiectare şi devize

     

     

    1

    Specialist principal proiectări -Solonari Galina

    110/110

    23- 53-35

    2

    Specialist principal proiectări -Formusatina Elena 

    110/110

    23-86-91

    3

    Specialist principal proiectări -Iftimi Lilea

    110/110

    23- 86-91

    4

    Specialist principal devize -Covali Irina

    206/112

    23-53-38 

    5

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Arhiva și biblioteca tehnică

    1

    Specialist coordonator lucrări de proiect -

    STRELEȚ-NECIPURENCO  Ala

    105 /105

    23-49-35

     

     

     

     

     

    Secţia economie și planificarea investiţiilor capitale

     

     

    1

    Șeful secției - GONCEAROVA Ludmila                  

    208/206

    23-53-39

    2

     

     

     

    3

     

     

     

     

     

     

     

     

    Secția   achiziţii publice

     

     

    1

    Şef secție -Ciburciu Tatiana

    106/106

    23- 49-36

    2

    Șef adjunct - Onicov Irina

    106/106

    23- 49-36

    3

    Specialist principal - Gaja Maria

    106/106

    23- 49-36

     

     

     

     

     

    Grupul gospodărire

     

     

     

    Șeful grupului - Burlea Larisa

    104/104

    23-41-20

     

     

     

     

     

    Baza tehnico-materială, str. Uzinelor 14

     

     

    1

    Şeful  bazei - Creţu Victoria

     

    47-26-39

    2

    Gestionar depozit -

     

    47-26-71