• Prima   /  Primăria   /  Întreprinderi municipale   /  Direcţia construcţii capitale

    Contactele Întreprinderii Municipale Direcţiei Construcţii Capitale

    NR.

    DENUMIREA SECŢIILOR

    TEL INTERN / BIROU

    TELEFON FIX

    TELEFON MOBIL

    I. Aparatul administrativ

    1.

    Şef al Î.M. Direcţia construcții capitale

    Roman SOFRONI

    102/102

    23-49-76

     068536111 

    2.

    Director tehnic

    Gr. ROTARU

    103/103

    23-50-96

     079562341

    3.

    Secretar anticameră

    N. PANAGHIU

    101/101

    23-86-95

    fax: 23-80-58

     
    4. Specialist cadre Gh. Ivanov 111 23-49-47  
    5. Şef grup gospodărire Larisa Burlea 104 23-41-20  

    II. Contabilitatea

    1.

    Contabil  şef

    Iulia GAJA

    114/114

    21-03-14

     

    3.

    Specialist principal

    Ludmila FURDUI

    108/108

    23-49-34

     

    4.

    Specialist principal

    Iulia IOVU

    108

    23-49-34

     

    5.

    Specialist principal

    Silvia ŢURCAN

    108

    23-49-34

     

     

    Secţia juridică

    1.

    Şef adj. prob. juridice

    Andrian BADIA

    /202

    23-50-97

     

    2.

    Jurist

    Dumitru CIOFU

    202/113

    23- 80-59

     

    4.

    Şef grup gospodărire

    Larisa BURLEA

    104/104

    23-41-20

     

     

     

     

     

     

    III. Secţia supraveghere tehnică

    1.

    şef secţie

     

    205/205

     

     

    2.

    Responsabili tehnici:

    Mihai ZUMBREAN

     

     

     

    3.

     

    Iurie GROMAŢCHI

    205/205

    23-21-91

     

    4.

     

    Tudor BĂŢ

    205

    23-21-91

     

    5.

     

    Iacob TIRON

    205

    23-21-91

     

    6.

     

    Serghei NOVICOV

    205

    23-21-91

     

    7.

     

    Oleg NAZARCIUC

    209/207

    23-50-95

     

    8.

     

    Octavian HARABAGIU

    209/207

    23-50-95

     

    Grupul transmiterii la balanţa

    1.

    Şef grup

    Constantin GOREA

    203/203

    23-55-75

     

    2.

     

    Irina MORVANIUC

    /201

    23- 48-76

     

    3.

     

    Mihai CRAJDAN

    /201

    23- 35-96

     

    4.

     

    Anatol CORJ

    204/204

    23-35-96

     

    6.

     

    Nadejda ALEXEEVA

    204/204

    23-35-96

     

    IV. Secţia proiectare şi devize -sef. Gr. Rotaru

    Proiectanţi:

    1.

     

    Galina SOLONARI

    110/110

    23- 53-35

     

    2.

     

    Elena FORMUSATINA

    110/110

    23- 86-91

     
    3.   Lilia IFTIMI 110/110 23-86-91  

    Devizieri:

    1.

     

    Irina COVALI

    /112

    23-53-38

     

    2.

     

    Ludmila PÂNZARI

    /112

    23-53-38

     

     

    Arhiva tehnică

    1.

     

    Marina CANANĂU

    /105

    23-49-35

     

    V. Secţia economie, planificare, investiţii

    1.

     

    Ludmila GONCEAROVA

    208/206

    23-53-39

     

    2.

     

    Irina GLINCA

    208/206

    23-53-39

     

     

    Grupul Achiziţii

    1.

    Şef grup

    Tatiana CIUBURCIU

    106/106

    23- 49-36

     

    2.

     

    Marina GLADCIUC

    106/106

    23- 49-36 (fax)

     

    3.

     

    Natalia PASCAL

    106/106

    23- 49-36

     

    VI. Secretariatul

    1.

    Şef secţie

    N. PANAGHIU

    101/101

    23-86-95

     

    2.

    Specialist principal

    Svetlana IACHIMCIUC

    112/105a

    23-49-35

     

    5.

    Administrator reţea PC.

    Nicolae BACIU

    112/105a

    23-49-35

     

    VII. Baza tehnico-materială, str. Uzinelor 14

    1.

    Şeful bazei

    Vladimir DANU

     

    47-26-39

     

    2.

    Şef de depozit

    Victoria CREŢU

     

    47-26-71

     

    3.

     

    Valeriu CALINÎŞ

     

    47-26-71

     

    1.

    Şofer

    Alexandru BATÂR